بستن

 33873800 45 0098                info@azarsarooj.com

بلاگ

دیدار با فرماندار و امام جمعه نمین به مناسبت هفته کار و کارگر

به مناسبت هفته کار و کارگر پرسنل شرکت آذر ساروج سبلان جهت تجدید میثاق با آرمان های شهدای  دفاع مقدس با حضور مسئولان شهرستان نمین در مزار شهدای گمنام حضور یافته و به زیارت  شهدا پرداختند.

بعد از این مراسم  پرسنل شرکت به دیدار فرماندار محترم شهرستان نمین رفتند. در این دیدار فرماندار محترم ضمن گرامی داشت هفته کار و کارگر و تقدیر و تشکر از زحمت کشان عرصه تولید، قول مساعد برای جذب سرمایه های اقتصادی در شهرک صنعتی شماره ۲ دادند .

همچنین در این مراسم آقای رضا عباسی شجاع سرپرست منابع انسانی شرکت آذرساروج سبلان  گزارشی از وضعبت کارخانه  ارائه نموده و به بیان دیدگاه ها جهت حل مشکلات کارگری پرداختند.

در پایان برنامه اولین روز گرامیداشت هفته کار و کارگر، کارگران تلاشگر ساروجی به دیدار امام جمعه محترم شهرستان نمین رفتند.

نماینده محترم ولی فقیه ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و هفته کار و کارگر ، از زحمات گرانقدر و دستان توانای گردانندگان چرخه تولید تقدیر نموده و از اهمیت کار در ساختار زندگی اجتماعی سخن گفتند.

 

برگزاری زنگ ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته کار و کارگر

همزمان با فرا رسیدن هفته کار و کارگر ، مراسم زنگ ورزش صبحگاهی در کارخانه فرآورده های ساختمانی آذر ساروج سبلان واقع در اردبیل شهرک صنعتی شماره ۲  در مورخ هقتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ برگزار گردید.

در این مراسم ریاست محترم اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نمین ، مدیریت محترم اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ، ریاست محترم هیات ورزش کارگران استان اردبیل ، ریاست محترم هیات ورزش های همگانی استان اردبیل و مدیریت و کارکنان شرکت آذرساروج سبلان حضور داشتند.

در این مراسم که به صورت زنده از رادیو ورزش جمهوری اسلامی ایران پخش شد جناب مهندس سعید محرابی و همچنین آقای محمود بهرمند از اهمیت ورزش صبحگاهی در کارخانجات و همچنین ایجاد شادابی بین کارگران سخن گفتند.

در پایان  این مراسم جوایز ورزشی به قید قرعه بین کارگران شرکت انجام و اهدا گردید.

قهرمانی در شانزدهمین دوره مسابقات طناب کشی کارگران اردبیل

شانزدهمین دوره مسابقات طناب کشی آقایان کارگر با حضور ۸ تیم در قالب ۸۰ نفر از کارگران بین واحدهای کارگری و ادارات تابعه تعاون کار و رفاه اجتماعی در سالن سرپوشیده امام علی (ع) مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران اردبیل برگزار شد.

در نهایت در یک مسابقه جذاب و نشاط آور تیم آذر ساروج سبلان (مدافع کسب عنوان قهرمانی) به عنوان قهرمان و تیم آرتاویل تایر بعنوان نایب قهرمان و تیم های کمیته امداد خمینی(ره) و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به عنوان مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات شناخته شدند در پایان از طرف دکتر رحیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کاپ و جوایزی اهدا گردید.

همچنین اهدای جوایز مسابقات از قبل توسط شرکت آذرساروج سبلان در جهت حمایت از امر ورزش کارگری و تاکید مدیریت محترم عامل این شرکت خریداری و به اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ارسال شده بود.

حضور آذر ساروج سبلان در مسابقات فوتسال دسته اول کارگران کشور

مسابقات فوتسال دسته اول کارگران کشور با حضور ۱۷ تیم از تاریخ ۲۳ آذرماه در شهرستان بندر انزلی برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم فوتسال آذر ساروج سبلان نماینده استان اردبیل با تیم های مطرح کشور تهران ، لرستان، همدان و کرمان هم گروه شد.
این تیم که اولین حضور خودرا در این مسابقات تجربه می کرد با برد شگفت انگیز مقابل تیم تهران و لرستان و باخت مقابل همدان و کرمان ضمن حفظ سهمیه استان در این سطح مسابقات ،به کار خود پایان داد.

صادر کننده نمونه استان اردبیل در سال ۱۳۹۵

در مراسم استانی روز صادرات که در روز ۲۰ آبان ۱۳۹۵ با حضور استاندار ، تجار ، تولید کنندگان و برخی نمایندگان مجلس در محل اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد، شرکت فرآورده های ساختمانی آذر ساروج سبلان به عنوان صادر کننده نمونه استان اردبیل در سال ۱۳۹۵ برگزیده شد.

انتخاب آذر ساروج سبلان به عنوان تعاونی برتر استان اردبیل

با آغاز هفته تعاون و برگزاری یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر ، شرکت آذرساروج سبلان به عنوان تعاونی برتر استان اردبیل در سال ۹۵ معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

افتتاح شرکت ماشین سازی آریا ساروج خاوران

شرکت ماشین سازی آریا ساروج خاوران، اولین سازنده تجهیزات و خطوط تولید بتن سبک اتوکلاو شده در ایران پس از تجهیز کارخانه ماشین سازی خود و بهره برداری از نیروی انسانی توانمند با دانش فنی بین المللی آغاز به کار کرد.
شرکت ماشین سازی آریا ساروج خاوران، اولین سازنده تجهیزات و خطوط تولید بتن سبک اتوکلاو شده در ایران با در اختیار گرفتن دانش فنی روز دنیا و بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، برای اعتلای قابلیتهای خود در عرصه “مهندسی و ساخت تجهیزات مصالح نوین ساختمانی” فعالیت خود را از دوم شهریور ماه سال ۱۳۹۵ آغاز نمود.
شرکت آذر ساروج سبلان با آرزوی موفقیت برای شرکت همکار، این افتخار را به جامعه صنعت بتن سبک اتوکلاو شده کشور تبریک عرض می نماید.

بازدید مدیر کل سازمان بیمه تامین اجتماعی اردبیل از آذرساروج سبلان

بازدید مدیر کل سازمان بیمه تامین اجتماعی اردبیل از آذرساروج سبلان

بازدید مدیر کل محترم سازمان بیمه تامین اجتماعی استان اردبیل و معاونت محترم فرمانداری نمین از شرکت آذرساروج سبلان به مناسبت هفته بیمه تامین اجتماعی

نائب قهرمانی ساروج در مسابقات جام رمضان

نائب قهرمانی ساروج در مسابقات جام رمضان

بازی فینال مسابقات جام رمضان کارگران اردبیل با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون ورزشی کارگران جمهوری اسلامی ایران – مدیرکل محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان و مدیرعامل شرکت آذرساروج سبلان در مجموعه ورزشی کارگران اردبیل با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر تماشاگر این تیم برگزار گردید و تیم عقاب های ساروج در دومین حضورشان در این مسابقات موفق به کسب مقام دوم شدند.

درخشش تیم فوتسال ساروج در مسابقات جام رمضان

درخشش تیم فوتسال ساروج در مسابقات جام رمضان

تیم فوتسال آذر ساروج سبلان برای دومین بار متوالی در مسابقات فوتسال جام رمضان – ویژه کارگران اردبیل حضور پیدا کرد و بعد از کسب نتایج موفق و بردهای متوالی به فینال این مسابقات راه پیدا کرد و  موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات شد