بستن

 33873800 45 0098                info@azarsarooj.com

ارسال بلوک های سبک ساروج به مناطق زلزله زده سراب آذر ماه ۱۳۹۸

در زمین لرزه ۵.۹ ریشتری ۱۷ آبان ۱۳۹۸ حدود ۵ هزار واحد مسکونی روستایی در شهرستانهای میانه و سراب تخریب شده و یا خسارت دید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  آذربایجان شرقی،حافظ بابا‌پور اظهار کرد: نزدیک به ۳ هزار واحد مسکونی در اثر زلزله میانه، سراب دچار تخریب ۱۰۰ درصد شده‌اند و ۱۵۰۰ واحد نیز باید تعمیر شوند.

وی با اشاره بر اینکه اسکان موقت به شکل  ۲۵۰ واحد اتاقک ۱۲ متری با استفاده از بلوک های سبک  AAC (اتوکلاو شده) احداث و تحویل مردم زلزله زده شده است.

همچنین معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: اسکان موقت در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی، از نظر ما تمام شده است.

عزیزاله مهدیان در نشست خبری در تبریز  در تشریح این خبر اظهار کرد: حساسیتی به کلمه کانکس نداریم، اما کانکس مناسب بافت سردسیر منطقه نبوده و اتاقک‌های اسکان موقت، امن‌تر هستند.

بلوک های سبک و عایق ساروج با  سرعت بالای اجرای کار، در کمترین زمان ممکن اسکان موقت مناطق زلزله زده شهرستان سراب را محقق نمود.

مجموعه ساروج با تمام توان در خدمت مردم زلزله زده سراب و میانه بوده و اظهار می دارد در جهت تحقق بخشیدن به طرح های اجرای اسکان دائم و موقت مناطق زلزله زده با آخرین دیتایل های اجرایی بروز دنیا و تامین مصالح جهانی در کمترین زمان ممکن گام بردارد.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. تمام گزینه های اجباری با علامت ستاره مشخص شده اند